ART MUSIC JAROCIN

KONTAKT:
tel. +48 535 530 014,  email: centrumartmusic@gmail.com

  Dziękujemy za wizytę na naszej stronie. Jesteśmy firmą z 10 letnim doświadczeniem w organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń. Możemy zapewnić na Państwa imprezę scenę, nagłośnienie, oświetlenie sceniczne, dmuchane atrakcje dla dzieci, zespoły, konferansjerów, ochronę itp. Znamy się na tym co robimy i zapewniamy, że wydarzenia, których się podejmiemy zorganizujemy z największą starannością. Nasze urządzenia posiadają aktualne certyfikaty oraz przeglądy jak i atesty dopuszczające do użytku publicznego i są najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

Scena mobilna

  Posiadamy do wynajęcia nową z 2024r oryginalną, atestowaną scenę mobilną firmy Alspaw o przybliżonych wymiarach 8m x 6m x 5m wraz z obsługą.
Wynajem na jeden dzień to kwota 3500zł brutto plus koszt transportu 2zł za kilometr. Ten rodzaj sceny gwarantuje bardzo szybki montaż (wystarczy nam godzina i scena jest gotowa do użytku). Możliwość wynajęcia samej sceny lub z techniką nagłośnienia i oświetlenia scenicznego. W naszej ofercie mamy również do zaoferowania inne zadaszenia sceniczne, podesty sceniczne, barierki ochronne, nagłośnienie, oświetlenie sceniczne, ekran projekcyjny, ekran led, najazdy kablowe, schody modułowe, estrady, scenografię sceniczną, sceny estradowe, kratownice aluminiowe, najazdy samochodowe i podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Technika estradowa

W ramach techniki estradowej oferujemy:
* Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie koncertów, festiwali, imprez i widowisk w hali i w plenerze.
* Kompleksową realizację tras koncertowych wraz ze sceną, nagłośnieniem i oświetleniem.
* Obsługę wydarzeń organizowanych na zlecenie lub przy udziale telewizji bądź radia.
* Systemy nagłośnieniowe dla stoisk i prezentacji targowych.
* Wsparcie w czasie bankietów, konferencji biznesowych, wystąpień publicznych i przemówień.
* Nagłośnienie dla nietypowych imprez teatralnych i ulicznych.
* Obsługę pokazów mody, ze szczególnym uwzględnieniem zorganizowania nagłośnienia i akustyki.
* Systemy instalacyjne dla klubów i restauracji.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem renomowanych marek: Yamaha, HK Audio, Sennheiser itp.

Dmuchane atrakcje dla dzieci

  Zamki dmuchane to prawdziwy raj na ziemi dla dzieci podczas różnych wydarzeń. W naszej ofercie posiadamy kilka atrakcji z grafikami 3D. Urządzenia, które oferujemy są nowe atestowane i bezpieczne w użytkowaniu. Do wyboru zjeżdżalnie oraz plac zabaw dla najmłodszych. Ceny za wynajem jednego urządzenia rozpoczynają się już od 200zł za każdą godzinę z obsługa wykwalifikowanego pracownika. Istnieje możliwość wynajęcia urządzeń bez obsługi w kwocie 170zł za każdą godzinę po wpłaceniu kaucji zwrotnej w wysokości 2000zł, podpisaniu odpowiedzialności za powierzone urządzenia oraz bezpieczeństwo użytkowników.

Wata cukrowa

Posiadamy profesjonalne, atestowane urządzenie do produkcji waty cukrowej także w różnych kolorach. Nasz pracownik jest odpowiednio przeszkolony oraz posiada badania niezbędne do pracy na stanowisku.
Cena za godzinę produkcji waty (rozdawana bez ograniczeń) - 250zł
Cena za jedną watę (sprzedawana na sztuki) - 10zł/12zł

Popcorn

Popcorn to popularna przekąska, która kojarzy się przede wszystkim z kinem. Wyprażona ziarna kukurydzy to dobry sposób na zapełnienie żołądka nie tylko w kinie. Z pewnością może być to jedna z atrakcji wielu imprez czy eventów. Mamy państwu do zaoferowania wynajem maszyny do popcornu razem z obsługą stanowiska. Nasz sprzęt posiada wszystkie potrzebne atesty i zezwolenia. Cena za porcję - 10


Artyści

  Mamy szerokie kontakty z zespołami grającymi muzykę różnego gatunku oraz kabaretami.
Szczególnie polecamy sprawdzonych artystów najczęściej wybieranych z naszej oferty: Grupa Fest, Grzegorz Stasiak, Model MT & Modelinka, Krzysztof Respondek, Bogdan Kalus, Mariusz Kalaga, Metrum Reni i Marco, Andrzej Rybiński, Halina Benedyk, Barbara Parzęczewska, Jacek Silski.
Studio nagrań

* realizacje studyjne
* komponowanie i aranżowanie muzyki
* nagrania DEMO
* spoty reklamowe
* nagrywanie lektorów, zespołów muzycznych i solistów
* mastering i pełne przygotowanie materiału muzycznego do produkcji CD

Nasza firma zajmuje się również wydawnictwem i produkcją płyt CD w nakładach od 00 sztuk dla osób prywatnych, zespołów weselnych chcących zainwestować we własne DEMO w celach reklamowych jak również i duże nakłady produkcji CD. Wykonujemy również projekty okładek płyt CD.

Realizacja dźwięku

W naszym studio oferujemy Państwu szeroką gamę usług nagrywania, jak również produkcji. W celu realizacji nagrań dźwiękowych używamy profesjonalnego sprzętu oraz oprogramowania renomowanych producentów.

Aranżacje

W Art Music Studio, na życzenie pomagamy również klientowi dokonać aranżacji muzycznych zgodnie z jego wizją lub zamysłem, mając przy tym na względzie charakter i przeznaczenie danego utworu.

Mix i mastering

Oferujemy mastering i pełne przygotowanie materiału muzycznego do produkcji CDKontakt:            

Centrum Artystyczne Art Music                           
ul. Poznańska 3a
63-200 Jarocin
tel. +48 535 530 014
email: centrumartmusic@gmail.com
NIP: 6171474340